Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
ServampRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0