Series
Ratings
52
BootsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
Miss MermaidRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0