Movies
Ratings
364
Train DreamsRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 5.0
- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5