Series
Ratings
174- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Head Over HeelsRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0