Series
Ratings
77
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.0