Titles you rated
Youn's KitchenRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5