Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 2.5
I, FrankensteinRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 2.5
South BoundRated ★ 1.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.5