Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
GourmetRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Jang Yeong SilRated ★ 3.0