Titles you rated
The Rise of PhoenixesRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 3.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Dear White PeopleRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0- Please Like MeRated ★ 3.0