Movies
Ratings
101
HowlingRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0