Titles you rated
SmugglersRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0