Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0