Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5