Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0