Titles you rated
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0