Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5