Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0