Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0