Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0