Series
Ratings
49
LostRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.0