Movies
Ratings
281
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0