Titles you rated
AllegiantRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
4 DaysRated ★ 0.5
Heaven's SoldiersRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0