Series
Ratings
33- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0