Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 0.5