Movies
Ratings
414
SearchingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
Grave EncountersRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
KwaidanRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
HalloweenRated ★ 3.0