Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
VRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0