Titles you rated
6 UndergroundRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
ShaftRated ★ 0.5
John WickRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Batman: The Killing JokeRated ★ 2.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0