Movies
Ratings
108
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0- FiredRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0