Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Force MajeureRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5