Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5