Titles you rated
Grave EncountersRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 2.0
CubeRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0