Movies
Ratings
665
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5