Titles you rated
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 3.5
Borg MomRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0