Titles you rated
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0