Series
Ratings
23
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0