Movies
Ratings
154
Paddington 2Rated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
What's Your Number?Rated ★ 3.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5