Titles you rated
MRated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 2.0- Three MenRated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.0
TemptationRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 1.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5