Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0