Series
Ratings
14
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0