Movies
Ratings
157
The SuspectRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0