Movies
Ratings
32
Steve JobsRated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 1.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 1.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.0