Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 4.5
BakumanRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Fairy Tail: Dragon CryRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal Re:ROADRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Spare BikeRated ★ 5.0- Detective Conan, the mystery of the legendary monster birdRated ★ 4.0
Detective Conan Live Action Special 4Rated ★ 4.0
Detective Conan, The Letter of ChallengeRated ★ 4.0
Detective Conan: Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black OrganizationRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.5
The Moment You Fall in LoveRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 1.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.0- LadybugRated ★ 4.0