Titles you rated
The UntamedRated ★ 5.0- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 4.0
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 3.5- One Week FriendsRated ★ 4.0
Cute High Earth Defense Club Love! Love!Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Cute High Earth Defense Club LOVE!Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5