Series
Ratings
18
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0