Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Blood of YouthRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0