Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0