Movies
Ratings
454
A House of DynamiteRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5- GalateaRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
TetrisRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Compartment Number 6Rated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 3.5
KYRIERated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 4.0