Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
SpyRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 1.5