Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0