Movies
Ratings
51
Batman BeginsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Pumping IronRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5